Fudbaleri Budućnosti se sukobili, Đorđije Pavličić udario Igora Ivanovića

0

Njih dvojica verbalno su se sukobili posle remija protiv Sutjeske (2:2), u kojem je strelac za Podgoričane bio bivši reprezentativac Srbije i napadač Zvezde, Đorđe Despotović. Ipak, ni njegov gol za 1:1 u 6. minutu, ni pogodak Ivana Bojovića za 2:1 u 80. nisu bili dovoljni da Budućnost pobedi, jer je Sutjeska tresla mrežu udarcima Đorđa Šaletića u 1. minutu i Vaska Kalezića u 90.

Sve to događalo se ispod severne tribine stadiona, na “raportu” fudbalera kod navijačke grupe “Varvari”, čiji su članovi tražili od igrača da skinu dresove. Posle remija, Budućnost je ispustila korak za vodećim Dečićem, koji četiri kola pre kraja ima tri boda više i tri meča bez poraza protiv Budućnosti ove sezone (pobeda na jesen i potom dva remija).

Budućnost je aktuelni prvak Crne Gore, tim sa najviše titula od otcepljenja te zemlje (šest) i prethodnih sezona bio je najdominantniji sastav, sa tri pehara prvaka u prethodne četiri sezone.