Dušan Vlahović postigao gol iz slobodnog udarca za Juventus

0

Dušan Vlahović je još jednom postigao gol “levicom” iz slobodnjaka. Nakon sjajnog početka 2024. godine, Vlahović je imao problema sa kartonima i suspenzijama, ali je pokazao svoje fudbalsko majstorstvo na meču protiv Kaljarija na Sardiniji. On je u 36. minutu perfektno izveo slobodan udarac, što je već postaje njegov zaštitni znak. Ovo nije prvi put ove godine da direktno iz slobodnog udarca vara protivničkog golmana, a ovoga puta Skufe nije mogao ništa jer Vlahovićev šut nije stigao do golmana.

Vlahović je takođe postigao gol i u 44. minutu, ali je poništen zbog ofsajda. Ipak, očigledno je najavio da će “stara dama” odgovoriti na 2:0 vođstvo Kaljarija nakon 36 minuta igre i dva penala koji su pretvoreni u golove od strane Gaetana i Mine. Na kraju je upravo tako i bilo jer je Vlahović prvo smanjio rezultat, a zatim je video kako Dosena u 87. minutu postiže autogol za konačnih 2:2. Dušan Vlahović je i ove sezone ubedljivo najbolji igrač Juventusa.