Liverpul borbi za opstanak u Ligi Evrope

0

Liverpul je posle prvog meča na rubu ispadanja iz Lige Evrope. Odigrao je engleski tim jedan od najlošijih mečeva u sezoni. Deluje i da je nemački stručnjak po malo potcenio rivala, pošto je na teren izveo tim sa dosta mladih igrača.

Atalanta je na pauzu otišla sa vođstvom posle gola Đanluke Skamake i onda je Klop odlučio da pošalje glavne igrače na teren. U 46. minutu ušli su Soboslaj, Salah, Robertson, nedugo zatim i Dijaz, ništa se nije promenilo. Jeste domaći tim više napadao, tražio gol, ali ga nije postigao.

Skamaka je u 60. minutu. Revanš se igra za nedelju dana u Italiji i Liverpul će tražiti čudo i nadaće se velikom preokretu. Pobednika tog meča u polufinalu čeka bolji iz duela Benfike i Marseja i tamo je portugalski klub dobio prvi meč (2:1).